PARTNERZY

PARTNERZY

Idąc z duchem naszego motto, że "sztuka jest dla każdego", postanowiliśmy ułatwić Wam dostęp do szeroko rozumianej sztuki i jej elementów.

Zamieszczamy kontakt do innych firm, organizacji, artystów i galerii, bo uważamy, że sztuką należy się dzielić a nie pozostawiać dla wąskiego grona znawców i pasjonatów. Linki przekierowujące na witryny wraz z krótkim opisem, znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy do wizyt u naszych partnerów, bez których Galeria Prime Art nie byłaby tą samą.

wnętrzowe love

WNĘTRZOWE LOVE - PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Adres internetowy: www.wnetrzowelove.pl
Adres e-mail: kontakt@wnetrzowelove.pl

"Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Kochamy to robić. Wierzymy, że po ciężkim dniu każdy z nas zasługuje na chwilę oddechu w przyjaznym i komfortowym otoczeniu. Oferujemy szeroki zakres usług – od konsultacji online po projekty z nadzorem wykonawczym. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc."

na tle sztuki

E-MAGAZYN NA TLE SZTUKI

Adres internetowy: http://www.natlesztuki.pl/
Adres e-mail: natlesztuki@natlesztuki.pl

E-Magazyn Na tle sztuki to kwartalnik informujący o różnego rodzaju wydarzeniach kulturalno-artystycznych wzbogaconym artykułami o sztuce. W każdym wydaniu znajduje się kalendarium wystaw i imprez artystycznych odbywających się w danym miesiącu w całej Polsce.

art fashion travel

ART, FASHION, TRAVEL

Adres internetowy: http://malarstwo-moda-podroze.blogspot.com/

Autorka bloga porusza tematy związane z tworzeniem i malarstwem: Czy można utrzymać się ze sztuki? Czy warto realizować marzenia o malarstwie i odłożyć dotychczasowe życie i ścieżkę karierę? Czy można przeznaczyć wszystkie pieniądze na zwiedzanie i ubrania? Wierzy, że tak i to udowadnia.

magdalena i paweł ławreszuk

MAGDALENA I PAWEŁ ŁAWRESZUK - FOTOGRAFIA

Adres internetowy: http://lawreszuk.eu/

Magdalena i Paweł Ławreszuk – małżeństwo zawodowych fotografów. Magda w pracy kieruje się odczuciem i intuicją, Paweł realizacją celów. Na co dzień zajmują się fotografią reportażową, wnętrz i wizerunkową.  
Realizują projekty na terenie Polski i Europy. Od 2014 r. wykonują zdjęcia do biuletynu “Łódź Kreuje Innowacje".
 

PRIME ART

ul. Maratońska 77/38
94-007 Łódź

NIP: 5242495143

DANE DO PRZELEWU

Numer Konta:
PL 83 1140 1010 0000 5158 5300 1444
SWIFT: BREXPLPWWA1
Waluta: PLN

TELEFON

Tel. +48 507 588 341
Tel. +48 (42) 203 94 64

sprawy związane z doradztwem, aranżacją wnętrz, wizualizacjami

Tel. +48 664 839 789
sprawy związane z administracją, płatnościami, dostawami